דף הבית >> מאמרים בנושא זוגיות ומשפחה

יחסי מין או יחסי אישות

פורסם ב: 11/07/2019
אלו המתייחסים אל "יחסי המין" ומחצינים את הפרקטיקה, הם אלו ששוכחים את ההקשר הערכי והרוחני. ולעומתם אלו המתייחסים אל "יחסי אישות" מצניעים את העניין עד שפעמים הוא נעלם לגמרי. למען האמת, נושא זה חשוב..
המשך לקרוא »

מריבה עם פרופורציות

פורסם ב: 02/07/2019
גם במריבה כאשר נאמרים ביטויים אסורים שאינם מאפיינים את הקשר הזוגי ובוודאי את בן הזוג, חייבים לבדוק למה באמת התכוון בן הזוג לפני שלוקחים את העניין למקום אישי. יהי רצון שנוכל להיזהר לא לדרדר מצבים..
המשך לקרוא »

ציפייה זוגית ואישית

פורסם ב: 27/06/2019
קשיים רבים בזוגית נובעים מהתחושה שבני הזוג או אחד ממנו מרגיש מקופח,הם אינם זוכים למה שהם חשים שמגיע להם.פעמים רבות התחושות הללו נובעות מפני שישנן ציפיות שמנותקות מהמציאות
המשך לקרוא »

תיירות זוגית

פורסם ב: 20/06/2019
היה וקרה ובני זוג הכאיבו אחד לשני "וכואבת להם הבטן", סימן שכנראה יש משהו שעדין לא ידוע במרחב הזוגי, ישנו מרחב שצריך לתור אותו בהתפעלות והתפעמות. כך צריך לעבור בשמחה את מהמורות המסע הזוגי כתיירים.
המשך לקרוא »

רכילות בזוגיות

פורסם ב: 13/06/2019
האם בין הורים לילדים לא צריכה להיות פתיחות וילדים לא צריכים לשתף את ההורים בהכל, גם בדברים הנוגעים לאחרים כגון בני זוג? התשובה היא שבוודאי צריכה להיות כנות ושקיפות בין בני זוג ובין הורים לילדים...
המשך לקרוא »

הארת פנים

פורסם ב: 06/06/2019
כאשר מסתכלים על עולם הטבע - בשעת החיבור, בעלי חיים מתחברים פנים אל גב או גב אל גב. אך, בני אדם בשעת החיבור מתחברים פנים אל פנים, פנימיות אל פנימיות.
המשך לקרוא »
יש 42 עמודים
לעמוד הקודם    1 2 3 4  5 6 7   לעמוד הבא