דף הבית >> מאמרים בנושא זוגיות ומשפחה

אפשר לשנות

פורסם ב: 23/01/2019
בני זוג מלאים בציפייה ל"גאולה השלמה", לשינוי מהקצה אל הקצה. הם כה רגילים להתבוסס בקושי שהם אינם מוכנים לקבל את הניצנים כדבר משמעותי או בר קיימא. הסתכלות זו פוגעת באמון שלהם בתהליך באופן..
המשך לקרוא »

להפוך מר למתוק

פורסם ב: 17/01/2019
קליניקה ניסינו לשחרר את הפרשנויות אז הסתבר שאותם התנהגויות פסולות נבעו מפחד ומתסכול ולא מחוזק, כפי שהיה נדמה. שינוי מבט זה אפשר לבן הזוג הפגוע להתמלא ברגשות חמלה ולא רק בכעס ומרירות.
המשך לקרוא »

הציפייה למפגש זוגי

פורסם ב: 09/01/2019
הנהגה כזו מעמיקה את החברות בזוגיות ואת תחושת הביטחון בעצם הזוגיות. זמנים ומפגשים אלו לא צריכים להיות משהו בומבסטי, הם יכולים להיות מפגשים במקום ביתי חמים ובטוח, העיקר שצריך להיות לגביהם צפייה הדדית..
המשך לקרוא »

תזמון בזוגיות...

פורסם ב: 03/01/2019
בני זוג שרבים באמצע הבית לעיני שאר המשפחה או הילדים אמנם מאד כנים ו"דוגרים", אך הזיקו האחד לשני הרבה מעבר לעצם נושא המריבה. לכן חשוב בשעת רצון לדבר ברמה הזוגית ולברר איפה מתאים לזוג לערוך שיחות....
המשך לקרוא »

חמלה בין בני אדם ובזוגיות

פורסם ב: 28/12/2018
חמלה היא היכולת להזדהות עם הזולת, חמלה היא היכולת להזדהות מעבר לשיפוט ולבירור האם זה מוצדק או לא. חמלה זו האפשרות לראות את השני במקום בו הוא נמצא.
המשך לקרוא »

חיבוק + נשיקה = חיזוק

פורסם ב: 20/12/2018
חשוב שהורים יחשבו באופן מודע מהי המורשת שהם רוצים שעל בסיסה של מורשת זו יגדלו הילדים שלהם. את המסרים הללו צריך להעביר באופן מדויק ונכון לאורך שנים, לא רק ברגעים אקראיים. חשוב מאוד לראות את נקודות
המשך לקרוא »
יש 37 עמודים
לעמוד הקודם    1 2 3  4 5 6   לעמוד הבא