צלצלו עכשיו
052-6606036

ייעוץ זוגי, אישי ומשפחתי

דף הבית >> מאמרים בנושא זוגיות ומשפחה

ייעוץ זוגי - שבת האזינו, התשע"ז

פורסם ב: 18/09/2017
לקראת השנה החדשה מציע לעורר שוב את עצמת הקשר הזוגי מתוך מחשבות חיוביות ולעורר את הרצון של כל אחד לשוב ולהשקיע בזוגיות . כמובן שלא לחשוב מחשבות המעוררות תחושות של קיפוח ותסכול.
המשך לקרוא »

ייעוץ זוגי - ניצבים וילך (התשע"ז)

פורסם ב: 13/09/2017
כאשר בני זוג מגיעים להבנה הזו אזי יש עוצמה לזוגיות לקחת אחריות ולהיות בעמדה של בחירה מתמדת, הבחירה היא בחירה בזוגיות. העמדה לקחת אחריות מאפשרת בחירה להשקיע את הזמן לרומם את הקשר בין בני הזוג.
המשך לקרוא »

ייעוץ זוגי - פרשת כי תבוא, התשע"ז

פורסם ב: 06/09/2017
אני מציע כל הזמן בכל טיפול וייעוץ זוגי להדגיש, כל אחד מבני הזוג לעצמו ובוודאי יחד, שהם מצאו "ארץ זבת חלב ודבש". אני מציע להשקיע מאמץ ולהבליט את הצדדים היפים האחד בשני בכדי לשמוח בזוגיות
המשך לקרוא »

אימון זוגי - פרשת כי תצא, התשע"ז

פורסם ב: 30/08/2017
חודש אלול הוא חודש של עין טובה, חודש שבני זוג מקבלים על עצמם להתבונן האחד על השני באופן ענייני מתוך הקשר ולא מתוך מבט של "מה שהיה הוא שיהיה", מבט של עין טובה.
המשך לקרוא »

ייעוץ זוגי - פרשת שופטים, התשע"ז

פורסם ב: 21/08/2017
אתגר הזוגי האולטימטיבי הוא להכיר את הצדדים העמוקים והחדשים של בן הזוג. ככל שבני זוג מכירים האחד את השני באופן עמוק יותר הם מתחדשים ברמה הזוגית. מי לא רוצה להתחדש ברמה הזוגית?
המשך לקרוא »

אימון זוגי - פרשת ראה, התשע"ז

פורסם ב: 14/08/2017
הטבע האנושי הוא טבע הישרדותי: ראשית, האדם דואג לעצמו, למעגל הקרוב איליו. התורה מצווה את עם ישראל ואותנו, "כאשר אתם שמחים בכל הטוב"- השמחה תתבטא בנתינה. נתינה מהפנים, מהמעגל הקרוב אל החוץ אל המעגל...
המשך לקרוא »
יש 24 עמודים
1  2 3 4   לעמוד הבא